Contactpersonen

Voor de verschillende beheersdiensten, die verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de maatregelen zijn een aantal personen het contactpunt voor de detectie van goede overdraagbare praktijken.

Contactpersoon voor LEADER:

De beheersdienst voor LEADER tijdens PDPO III is de Vlaamse Landmaatschappij:

Wouter Peeters: wouter.peeters@vlm.be 

VLM, Afdeling Platteland en Mestbeleid

Koning Albert II-laan 15, 1210 Brussel

Tel: 02 543 69 72

 

Contactpersonen per LEADER-gebied:

Provincie West-Vlaanderen:

PG Westhoek

Wouter Bertier

Streekhuis Esenkasteel

Woumenweg 100, 8600 Diksmuide

GSM: 0499 56 59 87

Tel: 051 51 94 38

e-mail: wouter.bertier@west-vlaanderen.be

 

PG Midden-West-Vlaanderen

Streekhuis Midden-West-Vlaanderen

Spanjestraat 141, 8800 Roeselare

GSM: 0499 56 59 88

Tel: 051 27 55 61

 

Provincie Oost-Vlaanderen:

PG Meetjesland

Nicolas Cammaert

Provincie Oost-Vlaanderen

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

Streekcentrum Huysmanhoeve  

Bus 1 (zijstraat Peperstraat), 9900 Eeklo

GSM: 0487 60 77 90

e-mail: nicolas.cammaert@oost-vlaanderen.be

 

PG Grensregio Waasland

Andy Bourriez

Lamstraat 113, 9100 Sint-Niklaas

Tel: 03 780 52 00

e-mail: andy.bourriez@oost-vlaanderen.be

 

 

PG Vlaamse Ardennen

Roeland Cappon

Veemarkt 27, 9600 Ronse

GSM: 0498 60 14 08

e-mail: roeland.cappon@oost-vlaanderen.be

 

Provincie Antwerpen:

LEADER MarkAante Kempen+

Miel Gilis

Rurant vzw

Hooibeeksedijk 1, 2440 Geel

Tel: 014 85 27 07

e-mail: miel.gilis@rurant.be

 

LEADER Kempen Oost en LEADER Kempen Zuid

Kim Van Breda

Rurant vzw

Hooibeeksedijk 1, 2440 Geel

Tel: 014 85 27 07

e-mail: kim.vanbreda@rurant.be

 

Provincie Vlaams-Brabant:

PG Pajottenland+

Jos Huwaert

Provincie Vlaams Brabant - Proefcentrum Pamel

Molenstraat 26, 1760 Pamel-Roosdaal

Tel: 054 50 02 45

e-mail: jos.huwaert@pajottenland.be

 

PG Hageland+

Pierre-Bernard Van Acker

Provincieplein 1, 3010 Leuven

Tel: 016 26 77 53

GSM: 0474 43 74 11

e-mail: pierrebernard.vanacker@vlaamsbrabant.be

 

Provincie Limburg:

PG Haspengouw

Davy Froyen

Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt

Tel: 011 23 74 18

GSM: 0473 94 51 73

e-mail: davy.froyen@limburg.be

 

PG Kempen-Maasland

Karel Leysen

Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt

Tel: 011 23 74 22

GSM: 0473 12 17 22

e-mail: karel.leysen@limburg.be